slepotisk
15,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Bílek
grafický list
26 x 17,5 cm
Signatura: UD Kratina
slepotisk
15 x 16 cm
Signatura: PD F. Bílek
grafický list
30,5 x 20 cm
Signatura: PD 65 Kratina
autorský ruční papír
29,5 x 39,5 cm
Signatura: neznačeno
12,5 x 7 cm
Signatura: PD Ad. Petříček, monogram v tidku
serigrafie 23/25
40 x 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
strojopis
29,5 x 21 cm (list)
Signatura: UD Jiří Valoch 1984
26,5 x 9,5 cm
Signatura: PD 44 Zívr
33 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram FL 36
21,5 x 22,5 cm
Signatura: nezančeno, na rubu 3. VII. 77.
2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
barevná litografie
19 x 28 cm (výřez)
litografie
35 x 25 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1946
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2002
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
2002
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
kolážovaný objekt
9,5 x 7 x 2 cm
barevná serigrafie 14/15
49 x 48 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek, PR 1981
olej, lepenka
61 x 49 cm
Signatura: PD J Veris Paris
lept 4/40
42,5 x 31 cm
Signatura: PD Václav Houf 71
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 84
kombinovaná technika, koláž, tempera
30 x 25,5 cm
Signatura: LD monogram LM 83
12 x 12,5 cm
Signatura: PD Hadomský - 62