2006
kombinovaná technika, papír
39 x 25,5 cm
Signatura: na rubu Pavlíček 06
30 x 41,5 cm
Signatura: na rubu O Přindiš 84 a autorské razítko
1898 / 1912
barevná litografie č. 158
24 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Mucha 98 v tisku, upristřed Mucha v tisku
2006
tempera, akryl, koláž
21,5 x 27,5 cm (výřez)
Signatura: PD O. Bébar, na rubu O. Bébar, 2006
kresba perem, ruční papír
58,5 x 41,5 cm
Signatura: na rubu Hanzlík 96
20 x 14,5 cm
Signatura: PD J Váchal, J Váchal 42 v tisku
22,5 x 16 cm
Signatura: PD monogram DL 74
11 x 9 cm
Signatura: LD J Váchal
tisk
10 x 15 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 1971 v tisku
kombinovaná technika, ruční papír
29,5 x 42 cm
Signatura: na rubu 10. 5. 86 Šejn
dřevoryt č. 14
18 x 12 cm
Signatura: PD J Váchal, monogram JV v tisku
barevný pastel
52 x 43 cm
Signatura: PD P. Herynek 70
24 x 33 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 1982
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 173/300
16 x 9,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 64
fotografie, papír na papíru
14,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Táňa Hojčová
dřevoryt, zkušební tisk
15,5 x 11,5 cm
Signatura: LD J Váchal
barevná serigrafie
42,5 x 31,5 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 67
16 x 12,5 cm
Signatura: LD monogram Z.
dřevoryt č. 13
10,5 x 16 cm
Signatura: PD J Váchal
2000
kresba tuší, ruční papír
58,5 x 41,5 cm
Signatura: PD autorské razítko H, na rubu Pavel Herynek / 2000
8,5 x 5,5 cm
Signatura: LN monogram J.V. v tisku
41 x 30 cm
Signatura: PD Josef Daněk 6. 12. 1986
sprej, papír
34 x 29 cm
Signatura: PD D. Chatrný 86