barevná litografie, autorský tisk
28 x 20 cm
Signatura: PD Walterová, LD 1975
akvarel
31,5 x 24 cm
kresba tužkou, papír
20 x 37 cm
Signatura: UD Sklenář 80
tisk
28 x 35,5 cm
Signatura: PD monogram J - 74 v tisku
barevná serigrafie, tužka, podlepené vyklápěcí okénko v papíru (bílý obdelník PU)
20,5 x 30 cm
Signatura: PU D. Fischer ve vyklápěcím okénku v papíru
tisk
28,5 x 40 cm
Signatura: PN Jankovič 73 v tisku
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: LD Endre Nemes 58
tisk
36,5 x 29 cm
Signatura: LU Jankovič 73 v tisku
tisk
28 x 40 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, olej, sololit
62 x 46 cm
Signatura: UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63
lept, autorský tisk
37 x 49 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
tisk
39 x 29,5 cm
Signatura: PD Jankovič 74 v tisku
1963, 1958
6 x lept, kombinovaná grafická technika (2/10)
8 x 5,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 4 x D V. Boudník, 1 x monogram V. B., 1 x Vladimír B. (5 x 63, 1 x 58)
lept 15/30
48 x 62 cm
Signatura: UD Anderle
lept, autorský tisk 28/45
95 x 64 cm
Signatura: PD Anderle 85
barevná fotografie
50 x 58 cm
Signatura: PD august 1889 Jan
tempera, akvarel, papír
40,5 x 51,5 cm
Signatura: PD Balcar 57
1951
kresba tuší, papír č. 97
24,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
62 x 87,5 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, tempera, lepenka
53 x 40 cm
Signatura: PD K. Jílek 67
olej, plátno
60 x 95 cm
Signatura: datováno PD 19. 10. 1975
1952
barevný pastel
59,5 x 42,5 cm
Signatura: LU monogram C. M. 7. 2. 52
olej, papír
45 x 61 cm
Signatura: LU monogram C. M.
pastel, kuličkové pero, perforace, ruční papír
20,5 x 29 cm
Signatura: PD Zemánková