kombinovaná grafická technika
19 x 14 cm
Signatura: PD JHKocman
2 x litografie
2 ks 18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD a LD monogram MS 59 v tisku
lept, mezzotinta 6/100
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Adéla Matasová 79
lept, mezzotinta 6/100
30 x 21 cm
lept 82/200
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Čepelák
12 x 10 cm
Signatura: UD Grmelová 74
1896
akvarel
12 x 17 cm
Signatura: PD monogram C. W. 1896
dřevoryt 84/110
17,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Zd. Mézd, Z. Mézl v tisku
lept, autorský tisk
25,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1918
16 x 11 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
20 x 25,5 cm
Signatura: PD O. Böhm, na rubu Ot. Böhm
6 x 4 cm
Signatura: PN monogram VHB
barevný lept 32/60
21 x 14,5 cm
Signatura: PD Votavová 95
barevná litografie 23/130
24 x 19 cm
Signatura: PD Jana Ondrušová-Wünschová 94
olej, lepenka
22,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Daněk- Sedláček
olej, překližka
16 x 13 cm
Signatura: LD Voroncov
14,5 x 21 cm
Signatura: PD K. Srp, PN K. Srp 70
10 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
20,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
69,5 x 60 cm
Signatura: na rubu na štítku Kryl
18 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
10 x 7 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
44,5 x 35 cm
Signatura: PN F. R. Dragoun 1958