13 x 8,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
3 x dřevoryt
12 x 9,5 / 14 x 10 cm
Signatura: 3 x PD F. Kobliha, D monogram F. K. v tisku
40. léta 20. stol.
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: LD VHejna
2004
barevné vernis mou
14 x 9 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 2004
40. léta 20. stol.
akvarel, karton
10 x 29 cm (výřez)
2004
barevné vernis mou
14 x 9 cm
2004
barevné vernis mou
14 x 9 cm
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
19 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD Zívr 58
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
olej, lepenka
22 x 27 cm
Signatura: UD Alois Moravec 64, na rubu 1964 Alois Moravec
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
30. léta 20. stol.
10 x 14 cm (výřez)
Signatura: LD monogram P. K.
barevná suchá jehla
14,5 x 10,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
2007, 2005. 2008
4 x tisk
29,5 x 21 / 84 x 21 cm
Signatura: 4 x Sýkora
13 x 18 cm
Signatura: PD V Silovský
2007, 2003, 2008
1 x barevná serigrafie, 2 x tisk
17 x 23 / 29,5 x 21 / 44 x 21 cm
Signatura: 3 x Sýkora
2004
serigrafie, plast, plexisklo
21 x 15 cm
Signatura: LD K. Malich 2004
olej, lepenka
20 x 28 cm
Signatura: PD Püschel 25
2011, 2013
2 x barevná serigrafie, 2 x barevný ofset
2 ks 21 x 39,5 / 2 ks 21 x 15 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
20,5 x 13 cm
Signatura: PD V Hejna
8 x 10 cm
Signatura: PD Malich 1957
16 x 13 cm
Signatura: PD Bape