kombinovaná technika, překližka
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Istler 96
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 99 cm
Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
61 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2006-2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 06-7
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, sololit
60 x 97 cm
Signatura: sign. LD Matal 1975, na rubu Matal 75
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD S. Podhrázský 77
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD Valter K 80, na rubu Valter K. 1980
1987 - 1988
olej, plátno
145 x 135 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
131,5 x 98 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1978, na rubu Ota Janeček 1978
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, tuš, dřevo
110 x 150 cm
Signatura: sign. PD I. Vožniaková 1998
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akryl, lepenka
62,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Sion 80
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1982-1983
kombinovaná technika, olej, textilie, sololit
60 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD M. Rittstein 82, na rubu M. Rittstein 1982-83
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
115 x 145 cm
Signatura: sign. PD Smetana 81, na rubu Jan Smetana / 1981
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, sololit
52,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 71
olej, malířská lepenka
70 x 51 cm
Signatura: sign. PD Chaba
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
135 x 340 cm
Signatura: sign. LN J. Pešicová 76, UN Pešicová 76
olej, tempera, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2004
akryl, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 04
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
akryl, karton
49 x 69 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald 1991
kovový variabil
22 x 22 x 88 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1965 - 1970
kombinovaná technika, ruční papír
90 x 65,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1982
2010
barevný pastel, tužka
51 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2010.Y.
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |