kombinovaná grafická technika 10/30
19 x 14 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
24 x 15,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
1897
olej, plátno
21 x 33 cm
Signatura: PD C. Schott 97
1969 - 1974
grafický list 171/340
59,5 x 45,5 cm
Signatura: PD monogram K 69 - 74
15 x 11 cm
Signatura: neznačeno
18 x 13 cm
Signatura: neznačeno
12 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
12,5 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
linoryt, akvarel
18,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
17 x 17 cm
Signatura: PD Ant. Slavíček
21 x 16 cm
Signatura: PD F Duša v tisku
10,5 x 21 cm
Signatura: LD autorské slepotiskové razítko, monogram AP v tisku
13 x 10 cm
Signatura: UD monogram P v tisku
tisk
14 x 10,5 cm
Signatura: UD Saudek
9,5 x 8 cm
Signatura: PD monogram G v tisku
1911
tisk
16 x 20,5 cm
Signatura: PD Joh. Graf. v tisku
původní linoryt
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
8 x 6 cm
Signatura: PD D. Chatrný
litografie
15,5 x 10,5 cm
Signatura: LD monogram AB v tisku
16,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 84
16,5 x 10 cm
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Brunner, LN monogram B v tisku
11,5 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 14 cm
Signatura: neznačeno