dřevoryt, hedvábný papír na papíru
18 x 24 cm
Signatura: PD J Jura na papíru
litografie, akvarel
30 x 20 cm
Signatura: PD VKubašta
16 x 16 cm
Signatura: PD Miroslava Zychová
26 x 8 cm
Signatura: neznačeno
litografie, kolorovaná
8 x 27,5 / 11,5 x 30 cm
Signatura: neznačeno
10 x 15 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 27,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
31 x 40 cm
Signatura: neznačeno
15 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
grafický list
20 x 32,5 cm
Signatura: PD Mario Stretti, monogram MS 13. VII. 1950 v tisku
olej, plátno
40,5 x 50,5 cm
Signatura: PD nečitelná 35
grafický list
21 x 31 cm
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: LD Neogrády A
grafický list
33 x 22 cm
Signatura: PD Mario Stretti, monogram MS v tisku
grafický list
40 x 31 cm
Signatura: LD X. U. Patočka v tisku
akvarel
28,5 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lev 57
pastel, běloba
27 x 21 cm
Signatura: UD Zelinka
lept 36/75
24 x 25 cm
Signatura: PD A. J. Alex
akvarel, kvaš, karton
50 x 60 cm (výřez)
Signatura: LD monogram AP
32 x 38 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1973
razítko, papír podložený kartonem
54 x 38 cm
Signatura: PD monogram JHK
42 x 63 cm (výřez)
Signatura: LD S. Kovařík 85
38 x 30 cm
Signatura: PD Eduard Halberštát
33 x 19,5 cm
Signatura: PD Daniela Havlíčková