kresba tužkou, tuš, pastel
42 x 38,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79
57 x 40 cm
Signatura: na rubu 1990 Ladislav Daněk
barevná litografie
36,5 x 49 cm (výřez)
Signatura: pod paspartou
barevná serigrafie, autorský tisk
31 x 31 cm
Signatura: PD Cruz-Diez / 69
akvarel
20 x 20 cm
Signatura: na rubu Hübel / 1972
barevná litografie 74/200
18,5 x 13 cm
Signatura: UD Jiří Slíva
1982-1983
barevná serigrafie 3/5
88,5 x 62,5 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 82-3
50 x 74,5 cm
Signatura: PD Ondřej Michálek 1980
barevná litografie
28,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedláček 56
tempera, tužka
62,5 x 88,5 cm (list)
Signatura: na rubu 30. července 1988 Milan Maur
olej, lepenka
34,5 x 44,5 cm
Signatura: PD Dvořáček - 38, na rubu na štítku Ludvík Dvořáček / 1938
litografie
36,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Libor Wagner 63
kresba fixem, tisk
60,5 x45 cm
Signatura: na rubu Milan Adamčiak 2001
litografie 13/20
20,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, monogram JK 57 v tisku
konkrétní grafika, autorský tisk
79,5 x 60 cm
Signatura: PD L. Přibyl
strukturální grafika 15/50
78,5 x 54 cm
Signatura: PD Přibyl
mezzotinta, autorský tisk
22 x 15 cm
Signatura: PD Augustovič 85
strukturální grafika 2/100
79 x 54,5 cm
Signatura: PD Přibyl
strukturální grafika, autorský tisk
78 x 54,5 cm
Signatura: PD Přibyl
dřevoryt, akvarel
23 x 17 cm
Signatura: LD monogram MF
strukturální grafika 23/50
78,5 x 54 cm
Signatura: PD Přibyl
materiálový tisk 13/50
79,5 x 60,5 cm
Signatura: PD Přibyl 01
slepotisk
18,5 x 10,5 cm
Signatura: PD F. Bílek
39,5 x 29,5 cm