kombinovaná grafická technika
47,5 x 30 cm
Signatura: PD JH Kocman 70
art protis
145 x 270 cm
Signatura: PN monogram K, na štítku Antoní Kybal 1965 v tisku
barevná serigrafie 5/50
43,5 x 56,5 cm
Signatura: PD Jankovič 77
barevná serigrafie 5/40
51,5 x 39,5 cm
Signatura: UD Jankovič 78
barevná serigrafie 5/55
49,5 x 44 cm
Signatura: UD Jankovič 77
atr protis
110 x 160 cm
Signatura: na štítku Sylva Řepková 1965 v tisku
barevná serigrafie 5/50
45,5 x 58 cm
Signatura: PD Jankovič 76
barevná serigrafie 550
57 x 45 cm
Signatura: PD Jankovič 76
barevná serigrafie, ruční papír 5/50
59 x 43,5 cm
Signatura: PD Jankovič 76
serigrafie 9/20
67,5 x 49 cm
Signatura: PD Milan Grygar 1968
barevná litografie 21/60
43 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
akvarel, tisk
43,5 x 47,5 cm
Signatura: UD R. Fila 98
2003
kresba tuší, ruční papír
29,5 x 42,5 cm
Signatura: UD D. Chládek 3. 2. 03
2003
kresba tuší, ruční papír
29,5 x 42 cm
Signatura: UD D. Chládek 3. 3. 03
2003
kresba tuší, ruční papír
30 x 43 cm
Signatura: UD D. Chládek 17. 2. 03
kombinovaná technika, pastel, papír
37 x 15 cm
Signatura: UD D. Chatrný 80
lept, autorský tisk
11 x 7,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
kresba tuší, tužka
44 x 28 cm
Signatura: PD P. Rudolf 86
fotografie
49,5 x 59,5 cm (list)
Signatura: PD Jar. Malina 67, na rubu autorské razítko
fotografie
40,5 x 54,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Malina / 1967
2011
barevná serigrafie 4/6
26,5 x 26,5 cm
Signatura: UD monogram ZK 11
2014
kresba
36 x 22 cm
Signatura: na rubu Jiří Frantat 2014
fotogram
10,5 x 15 cm
Signatura: na rubu Haykovi
lept 1/10
12 x 8 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 59.