2 x dřevoryt
15,5 x 9 / 14 x 8,5 cm
Signatura: 2 x UD Liesler (80)
dřevoryt, akvarel 52/100 / barevný dřevoryt 7/100
12,5 x 9 / 11 x 9 cm
Signatura: 2 x PD J. Tyxa
2 x barevný lept
9,5 x 5 / 7,5 x 5 cm
Signatura: 1 x PD Pavel Šimon
autorský riční papír, oboustranný
24 x 17,5 cm
Signatura: 1 x PD slepotiskové autorské raítko s monogramem JHK
lept, tisk
11 x 9 cm
Signatura: UD B Krátký 83
11 x tisk
7 x 4,5 / 2 x 4 cm
Signatura: 3 x P. D. v tisku
3 x lept
8 x 6 / 7,5 x 5,5 / 4,5 x 5,5 cm
Signatura: 2 x UD Liesler (61)
3 x dřevoryt
19,5 x 13,5 / 6,5 x 4,5 / 6,5 x 7 cm
Signatura: 1 x PD Lukavský 56
dřevoryt, lept
9 x 6,5 / 4 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD P. Šimon
3 x dřevoryt
17,5 x 7,5 / 19,5 x 8 / 12,5 x 8 cm
Signatura: 3 x J Weiser, 3 x monogram JW v tisku
15 x ofset (reprodukce děl) 246/750
15 ks 14,5 x 9 cm
Signatura: na frontispisu Jiří Kolář
tisk
10,5 x 15 cm
Signatura: PD Boštík
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
13 x 13 cm
Signatura: UD Boštík v tisku
barevný pastel, karton
9 x 9 cm
Signatura: UD Boštík 96
litografie, pastel, karton
16,5 x 22 cm
Signatura: UD Boštík
kresba tuší, akvarel, karton
29,5 x 22 cm
Signatura: LD Karel Toman 39
kresba tuší, akvarel, karton
29 x 23 cm
Signatura: PD Gordon 1986
barevná litografie, karton na lepence
29,5 x 38,5 cm
Signatura: PD RomHavelka
17,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Liesler
barevná litografie
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Liesler
17,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Liesler 84
16,5 x 9 cm
Signatura: UD Liesler 82
10 x 9,5 cm
Signatura: UD Liesler