8 x různé grafické techniky
24 x 31,5 / 24,5 x 37 cm
Signatura: 8 x PD C. Bouda, Arno Nauman, V. Fiala, Ant. Majer, VL Pukl, V. Silovský, J. C. Vondrouš, Vorlíček
10 x 15 cm
Signatura: neznačeno
1890
lavírovaná tuš
18 x 17,5 cm
Signatura: PD auroské razítko, UN Květen 90
1888
kresba tuší, lavírovaná tuš
18,5 x 15 cm
Signatura: PD autorké razítko, PN 12/6 88
olej, malířská lepenka
40 x 56 cm
Signatura: PD Ed Wirth
1887
lavírovaná tuš
22 x 19,5 cm
Signatura: PD autorské razítko, LD 27/XII 87
1891
17 x 11 cm
Signatura: PD autorské razítko, LN 28/11 91
akryl, plátno
35,5 x 50,5 cm
Signatura: na rubu J. David 2001
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Fremund
olej, karton na lepence
32 x 42 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1938
lept 16/200
5 x 4 cm
Signatura: UD Fr. Peterka
olej, plátno, lepenka
45 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD K. Jílek 74
lept 16/100
5 x 4 cm
Signatura: UD Fr. Peterka
barevná litografie
8 x 6 cm
Signatura: UD Lielser 67
olej, plátno
48 x 69 cm
Signatura: PD nečitelná
litografie
14 x 6,5 cm
Signatura: PD C Bouda, CB v tisku
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: LD CB v tisku
kombinovaná technika, barevné tuše, tužka, karton
28 x 43 cm
Signatura: PD monogram AP
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: PD CB v tisku
barevná litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: PD Cb v tisku
barevná litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: PD CB v tisku
kolem 1910
kresba uhlem
31 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: LD Švabinský
serigrafie 60/100
87,5 x 43,5 cm
Signatura: na rubu Sýkora
10 x 8 cm
Signatura: PD J. Švengsbír