barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 20/100
15,5 x 19 cm
Signatura: PD Kremláček Josef
29,5 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 84
2000
kombinovaná technika, papír na kartonu
28 x 20 cm
Signatura: na rubu kartonu Wojnar 2000
11,5 x 10,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 78
lept, akvatinta
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
14,5 x 10 cm
Signatura: PD Z.
kresba tužkou, pastel
18,5 x 23,5 cm
Signatura: LD Kremláček
litografie
24,5 x 28 cm
Signatura: PD Jana Ondrušová-Wünschová 1985
14,7 x 9,5 cm
Signatura: LD Z.
akvarel, tužka, ruční papír
30 x 24,5 cm
Signatura: LD M. Šnajdr 80
30 x 14 cm
Signatura: UD J. K. 86
barevná litografie 6/30
21 x 18,5 cm
Signatura: PD nečitelná
2003
kresba fixem
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu JŠ 44 - 2003
suchá jehla, autorský tisk
8,5 x 5,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
barevná litografie 3/200
27 x 36,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 87
7,5 x 11 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
barevná litografie 38/150
25,5 x 36,5 cm
Signatura: PD J. Kos 75
kresba kuličkovým perem
19 x 19 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová 1974
2003
kresba fixem
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jan Šerých 54 - 2003
barevná litografie 32/200
25 x 36 cm
Signatura: PD Luňák 86
barevný pastel
20,5 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 85
tempera, tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: UD R. Fila 87