olej, dřevěná deska
40 x 32 cm
Signatura: LD H. Boettinger
akvarel
28,5 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD Lev 39
barevná litografie
30 x 40 cm
Signatura: PD Rom. Havelka
16 x tisk
různé
Signatura: 11 x Adriena Šimotová, Věra Janoušková, Jiří Šetelík, 3 x dr. Jaromír Zemina, Vladimír Komárek, Jana Boudová
tisk
33 x 12 cm
Signatura: signatury části vystavujících (viz. foto), plus: Sekal, Palcr, Veselý, Zívr, Zoubek, Věra Janoušková v seznamu děl.
tisk
21 x 10 cm
Signatura: signatury vystavujících autorů
akvarel, pastel, karton
44 x 31 cm
Signatura: PD Veris Paris
olej, lepenka
36 x 50 cm
Signatura: PD Cína Jelínek
olej, plátno
34,5 x 77 cm
Signatura: PD F. Zikmund
slepotisk, autorský tisk
24,5 x 25 cm
Signatura: PD J. Válek 98
olej, plátno
67 x 92 cm
Signatura: LD Jos. Soukup 53
barevná litografie 80/100
52 x 37,5 cm
Signatura: PD Pavlica
dřevěná plastika
v. 41,5 cm
Signatura: PD Z. Němeček
barevná litografie 13/60
49 x 38 cm
Signatura: PD Pavlica
litografie 12/150
37 x 51,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
28,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD M. Netík 68
barevný pastel
44 x 61 cm
Signatura: PD J Chudomel 82
29 x 40 cm (výřez)
Signatura: LD M. Netík 68
akvatinta 9/50
21 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD E. Mužíková (na paspartě)
barevná litografie, autorský tisk
27 x 56 cm
Signatura: LD Otto Stritzko
1924
19 x 19 cm
Signatura: PD AHrabal, LD monogram AH v tisku
pastel, akvarel
56 x 45,5 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
23,5 x 30,5 cm
pastel, akvarel
29,5 x 42 cm
Signatura: LD M. Kraus 76