12 x 10 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko
12 x 7 cm
Signatura: UD T. F. Šimon a autorské razítko, LD monogram TFŠ v tisku
14 x 8,5 cm
kombinovaná technika, tempera, koláž, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: LD N. M. 58
akvarel, lepenka
20 x 22,5 cm
Signatura: PD A. Šulc
11 x 10 cm
Signatura: PD PK 27
2006
suchá jehla, autorský tisk 15/50
9,5 x 14 cm
Signatura: UD Bystřický 06
2010
papírotisk, autorský tisk
18 x 9,5 cm
Signatura: PD Boška, LD J. B. v tisku
11 x 9 cm
Signatura: UD Páleníček
barevný lept 9/100
11,5 x 8 cm
Signatura: PD Z. Hornof 2001
barevná litografie 119/120
17,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Halla
barevná litografie 9/60
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Pavlica
barevná litografie 45/200
10,5 x 8,5 cm
Signatura: UD K Beneš 96
2004
barevná litografie 129/200
14 x 8 cm
Signatura: UD K Beneš 04
17 x 8 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla, autorský tisk
15 x 20 cm
Signatura: PD J Botek
kresba tuší, běloba
20 x 20,5 / 15 x 20 cm
Signatura: neznačeno
litografie 58/200
19 x 19 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
21 x 29,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov
barevné fixy
29 x 21 cm
Signatura: PD R. K.
22 x 14 cm
Signatura: PD L. Rusek 1978
barevný lept 33/50
13 x 10 cm
Signatura: PD J. Šerých 98
lept 49/150
21,5 x 10,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
lept 1/150
22 x 11,5 cm
Signatura: PD K. Šafář