tempera, tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: UD R. Fila 87
2010
tempera, tisk
29 x 20 cm
Signatura: LD R. Fila 10
suchá jehla 48/60
15 x 12,5 cm
Signatura: PD Jana Kasalová 81
44 x 47 cm (výřez)
Signatura: LD Philippi, PD monogram RPH v tisku
suchá jehla 48/60
13,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Eva Vlasáková 1981
lept 28/60
19,5 x 15 cm
Signatura: PD Strýček 78
olej, lepenka
36 x 30,5 cm
Signatura: PD nečitelná
rytina
17 x 11,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 69
rytina
17 x 11,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 69
olej, dřevěná deska
32 x 22 cm
Signatura: LU V. v. Schubert
rytina
17 x 11,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 69
suchá jehla 35/50
9,5 x 7 cm
Signatura: PD J. Vláčil 1957
barevná litografie 55/200
17,5 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD Luňák
olej, lepenka
33,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Lojza Budík
olej, lepenka
34 x 42 cm
Signatura: PD Lojza Budík
2 x lept (I/5526, I/55/36)
23 x 29 / 29,5 x 23 cm
Signatura: 2 x PD nečitelná 88
barevná litografie 2/200
27 x 44,5 cm
Signatura: PD Josef Kremláček
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: LD J. Obrovský 920
kresba tuší, tužkou, lavírovaná tuš, papírový sáček
22 x 18 cm
Signatura: sign. PD K, na rubu Krizek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
50. léta 20. s
kresba uhlem
45 x 33,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel, tužka, ruční papír kašírovaný na plátně
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
lept, barevná akvatinta, papír BFK Rives 45/75
48 x 58 cm
Signatura: sign. PD monogram M
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
původní originální bronzový odlitek 1/9
v. 28,5 cm
Signatura: sign. zezadu Moore
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. LD Smetana 68, na rubu Jan Smetana 1968, na blindrámu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |