dřevoryt, akvarel 23/100
23 x 33 cm
Signatura: PD J. Tyxa
1975, 1974
2 x barevná litografie (63/100, 65/100)
10,5 x 9,5 / 12 x 6 cm
Signatura: 2 x D Z. Oberthorová (75, 74)
1969, 1973
2 x barevná litografie (7/100)
12 x 7 / 11,5 x 8,5 cm
Signatura: 2 x UD K. Oberthor (69, 73)
13,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Pavlík 77
2 x lept (15/30)
13,5 x 9 / 8 x 5 cm
Signatura: PD J. Pavlík 78, UD J. Pavlík 83
2 x lept
10 x 7 / 10 x 6,5 cm
Signatura: 2 x UD B Krátký
dřevoryt, akvarel 3/100
13 x 25 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1972
2 x barevná litografie (127/200, 177/200)
9,5 x 7 / 9,5 x 7 cm
Signatura: 2 x PD J. Mádlo 87
1983, 1981, 1983, 1981
3 x lept, dřevoryt
7 x 6 / 4 x 4 cm
Signatura: PD Nao Iwasa / L May / A. Gastmans
1982, 1981, 1963, 1981, 1981, 1982
5 x barevný dřevoryt, lept
9 x 6,5 / 5 x 6 cm
Signatura: 1 x PD L May,6 x na rubu autorské razítko
lept, monotyp
17 x 25 cm
Signatura: PD J. Tyxa
2 x dřevoryt
13 x 9 / 9,5 x 5,5 cm
Signatura: 1 x UD Zd. Mézl
14,5 x 12 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
3 x dřevoryt (56/125)
12 x 9 / 8,5 x 10,5 / 8 x 9 cm
Signatura: 1 x PD autorské razítko s monogramem VŠ
5,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1980
autorský ruční papír, reliéfní tisk
17,5 x 13 cm
Signatura: UD monogram 1984 JHK v tisku
dřevoryt, akvarel, karton 67/100
24 x 26 cm
Signatura: PD J. Tyxa
dřevoryt, akvarel, karton
24 x 25,5 cm
Signatura: PD Tyxa Jaorslav
olej, písek, plátno
98 x 68 cm
Signatura: na rubu na štítku K. Zedníček 1964
barevný dřevoryt, dřevoryt
17,5 x 8 / 10,5 x 7 cm
Signatura: 2 x UD B Krátký (88)
barevný tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Sýkora
litografie, dřevoryt
11 x 7,5 / 7 x 7,5 cm
Signatura: 2 x UD Liesler (68)
1982, 1968
litografie, 2 x lept
13 x 10,5 / 7,5 x 6 / 5 x 6,5 cm
Signatura: 1 x UD Liesler
1966, 1971
2 x barevná litografie (151/200)
12,5 x 8,5 / 12,5 x 9 cm
Signatura: 2 x UD K. Oberthor (66, 71)