olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD La Serna XXXV
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
74 x 60 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 31
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej, plátno
73 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu F. Foltýn B. 1939 (1947/0)
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
80 x 53 cm
Signatura: sign. LN V. Zykmund 47
46 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Hložník 45
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, email, karton
40,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD Istler 48
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1952
olej, plátno
95 x 75 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
cínová plaketa
38,5 x 38,5 cm
Signatura: zezadu Eva Kmentová 74
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, asambláž, provaz, kart
59,5 x 84 cm
Signatura: sign. PD Č. Kafka 79
dřevěná plastika, kolorováno
v. 39 cm
Signatura: sign. na plintě V. Preclík 81
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olověná plastika
86 x 64,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
cínová plastika
v. 205 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1. pol. 60. le
olověná plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vaca 80, na rubu K. Vaca 1980
bronz, litina, trubky
v. 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
61 x 87 cm
Signatura: sign. PN Aleš Veselý 89
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
dřevěná plastika, asambláž, kov, polychromie
v. 65 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 84
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
lité laky, dřevěná deska
180 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1992
2002
vrstvený papír, frotáž, proškrabávaná kresba, perfo
36 x 32 cm
Signatura: sign. PD A. Šimotová 2002
ohýbaný a svařovaný smaltovaný plech
54 x 54 cm
Signatura: sign. na rubu V. Janoušková 1965
2007
perforované plechy, laky, deska, autorský rám
45 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
161 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Medek 62
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
olej, vrypy, sololit
91 x 64 cm
Signatura: sign. UD Málek V. 69, na rubu na štítku Antonín Málek
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |