1916
24 x 18 cm
Signatura: PD Jan Kotěra, J. K. 1916 v tisku
akvarel, karton
41 x 29,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel, karton
44 x 33 cm
Signatura: PD Tomek 70
strukturální grafika 50/100
22 x 15 cm
Signatura: PD Přibyl
lept 48/60
18 x 10,5 cm
Signatura: PD Istler 43
26 x 18 cm
Signatura: PD Karel Nepraš 1963
kresba tužkou, karton
55 x 35 cm
Signatura: PD Josef Daněk
2004
suchá jehla, pastel, autorský tisk
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
litografie
25,5 x 39,5 cm
Signatura: UD Sklenář
strukturální grafika 17/17
30 x 23 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 64
2005
akvarel, pastel, tužka, ruční papír
42 x 29,5 cm
Signatura: PD Nepasický 2005
suchá jehla 2/50
29,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1966
barevný pastel
26 x 32 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě Vilén Reichmann
14,5 x 18 cm
Signatura: PD monogram FH 31
akvarel
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 32
tisk
42 x 26 cm (skládačka)
Signatura: PD Jiří Rathouský
litografie
15,5 x 9 cm
Signatura: PD Liesler 48
barevná litografie 19/120
16 x 11 cm
Signatura: PD Jiří Suchý
9 x 6 cm
Signatura: neznačeno
2 x zinkografie
14,5 x 7,5 / 14,5 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná suchá jehla
10 x 15 cm
Signatura: naznačeno
lept 26/50
9,5 x 12 cm
Signatura: UD Janíček 75
tisk
29,5 x 10 cm (skládačka)
Signatura: PD Rathouský
tisk
30 x 30 cm (skládačka)
Signatura: PD Jiří Rathouský