monotyp
50,5 x 36 cm
Signatura: sign. D V. Boudník 68 - 6.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
linoleová matrice
35 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Boudník 1968, LN 12. II. 1967
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Janeček 62, na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolážovaný objekt, chiasmáž
v. 20 cm
Signatura: sign. uvnitř na víčku Jiří Kolář 64, zespodu J Kolář 64
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
koláž, karton
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 64
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
přípravná kresba, ruční papír
48 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1970
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. UD Sklenář, UD na autorské podložce Sklenář
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf na dřevěné desce
75 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 1975
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, laky, lepenka
44 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
olej, sololit
98 x 124,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 96
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kolážovaný objekt, dřevěná deska
175 x 103 cm
Signatura: sign. z obou stran J. Kolář 74
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
barevný pastel, barevné fixy, karton Schoeller Stern
73 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar, LD 1969
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
asamláž, písmenkové těstoviny, sololit
59,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Kratina 1966
chromovaná kovová plastika
20 x 36 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
papírový reliéf, dřevěná deska, plexi box
101 x 101 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 1976
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akryl, karton
48 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Mirvald
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
2 x akryl, fixativ, plátno
2 ks 95 x 65 cm
Signatura: sign. oba na rubu Jan Kubíček 1985
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, koláž, deska
100 x 74 cm
Signatura: sign. nezjištěna
2004
bronzová plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. zezadu Milkov 04
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2012
kombinovaná technika na plátně
160 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2012
bronzová plastika, 1. odlitek
v. 34,5 cm
Signatura: sign. zespodu Róna 84
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
olej, plátno
146 x 96 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2001
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2004
akryl, plátno
138 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2004
2004 - 2005
akryl, plátno
120 x 180 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Nesázal 2005, na rubu Nesázal M. 2004-2005
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |