autorský ruční papír s průsvitem
27 x 35 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko s monogramem JHK
autorský ruční papír
16,5 x 22,5 cm
Signatura: monogram JHK 82 na autorském přebalu
1976, 1978
2 x lept (54/70)
10,5 x 7,5 / 11 x 5,5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (76, 78)
1974, 1973
2 x lept (1/30, 5/100)
9 x 5,5 / 8,5 x 5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (1974, 73)
2 x dřevoryt
15,5 x 9 / 14 x 8,5 cm
Signatura: 2 x UD Liesler (80)
dřevoryt, akvarel 52/100, barevný dřevoryt 7/100
12,5 x 9 / 11 x 9 cm
Signatura: 2 x PD J. Tyxa
lept 2/20
7,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Istler 45
suchá jehla, lept, autorský tisk
20 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Klimovičová 1963
barevná litografie
49 x 34 cm
Signatura: PD elloH 12. XII. 86 / geduckt von Josef Istler
lept 2/20
7,5 x 12 cm
Signatura: PD Istler 45
kombinovaná grafická technika 18/20
25 x 16,5 cm
Signatura: PD Istler 62
1968 / 1982
originální fotografie
38,5 x 30 cm
Signatura: na rubu Vilém Reichmann, neg.: 1968 print: 1982
lept 2/20
7,5 x 12 cm
Signatura: PD Istler 45
lept 2/20
7,5 x 13 cm
Signatura: PD Istler 45
monotyp
37,5 x 25,5 cm
Signatura: UD Istler58
lept, autorský tisk 6/6
28,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Istler 77
lept 2/20
12,5 x 21 cm
Signatura: PD Istler 45
barevný lept, akvatinta, ruční papír
32,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Istler 88
1952
akvatinta, ruční papír 4/5
24 x 29 cm
Signatura: PD Istler 52
barevná litografie 29/70
43 x 32,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek, PD v tisku 29. 10. 1981
barevný lept, kresba, ruční papír
22 x 15 cm
Signatura: UD Istler 89
autorský ruční papír, reliéfní tisk
13,5 x 9 cm
Signatura: UD monogram JHK v tisku
dřevoryt 15/29
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
serigrafie 89/113
17,5 x 18 cm
Signatura: PD Jiří Šindler