dřevoryt 28/37
18 x 7,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
3 x dřevoryt
9 x 5 / 5 x 5,5 / 6 x 4,5 cm
Signatura: 3 x D Rolčík
1983, 1983
2 x suchá jehla
10,5 x 6 / 10 x 6 cm
Signatura: 2 x UD Bohumil Nečas 83
1981, 1986
2 x suchá jehla
7,5 x 5,5 / 7,5 x 5,5 cm
Signatura: 2 x UD J. Pavlík (1981, 1986)
5 x dřevoryt, 4 x zinkografie
5 x 7 / 2,5 x 3 cm
Signatura: 2 x PD K. Langer
5 x dřevoryt, 1 x tisk
8 x 6,5 / 4 x 5 cm
Signatura: 1 x PD J Svoboda
8 x různá technika
6 x 8 / 3,5 x 2,5 cm
Signatura: 1 x UD Ed. Milén
2 x dřevoryt
8 x 6 / 8 x 5,5 cm
Signatura: 1 x PD Hrabal 35
1982, 1968
litografie, 2 x lept
13 x 10,5 / 7,5 x 6 / 5 x 6,5 cm
Signatura: 1 x UD Liesler
1978, 1978
2 x suchá jehla (8/25, 7/30)
8 x 5,5 / 7,5 x 5 cm
Signatura: 2 x PD J. Pavlík 78
2 x dřevoryt
15 x 8,5 / 15 x 8,5 cm
Signatura: 2 x PD A Grmelová (66)
autorský ruční papír, reliéfní tisk
17,5 x 10 cm
Signatura: U monogram JHK v tisku
koláž, kresba / akvarel
9 x 6,5 / 10 x 7 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Tichý (83)
2 x dřevoryt (10/30, 11/31)
21 x 9,5 / 21 x 10 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Šindler
barevný lept, dřevoryt
7,5 x 5 / 9,5 x 7 cm
Signatura: 2 x neznačeno
2 x lept (17/50, 6/15)
5 x 7 / 6 x 5 cm
Signatura: 2 x PD J. Pavlík (76)
1969, 1972
2 x litografie (35/110)
18 x 7,5 / 19 x 8,5 cm
Signatura: PD J. Dvořáček, Jar. Dvořáček
linoryt, lept
15 x 7 / 7,5 x 17 cm
Signatura: 2 x PD J Weiser, 2 x LD JW v tisku
dřevoryt, barevný dřevoryt
15 x 5,5 / 8 x 6,5 cm
Signatura: PD JL v tisku, PD Lukavský
1975, 1974, 1973
2 x slepotisk, 1 x koláž, tužka, tisk, skládaný karton
21 x 19 / 19,5 x 9 / 10 x 13 cm
Signatura: 2 x Jindřich Svoboda v tisku, 1 x O. + J. Svobodovi v tisku
2 x dřevoryt, barevná litografie
11 x 7 / 9,5 x 6,5 / 18 x 12,5 cm
Signatura: 1 x UD Michal, 1 x PD Michal
2 x barevná litografie (89/200, 45/150)
12,5 x 9,5 / 11,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Mádlo 82
2 x dřevoryt
12 x 7,5 / 9,5 x 6,5 cm
Signatura: LD monogram TM 1979 v tisku
2 x dřevoryt
3 x 5 / 5,5 x 5 cm
Signatura: 2 x PD Michal