11 x 7 cm
Signatura: neznačeno
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: PD R. Klimovič
kresba tužkou, koláž, karton
44 x 21 cm
Signatura: UD Jos. Hampl 85, na rubu 12.1.85
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: PD K. Vysušil
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
35,5 x 24,5 cm
Signatura: U monogram 7.5.64.
původní dřevoryt
13,5 x 13,5 cm
Signatura: LN Hrubý 26 v tisku
1973-1975
55 x 40 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 73-5
16,5 x 13 cm
Signatura: UD Černý v tisku
20,5 x 16 cm
Signatura: LD JD v tisku
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Hlavatý
lept 1/20
39,5 x 49,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 1966
80. léta 20. stol.
akryl, překližka
51 x 69,5 cm
Signatura: PD J. Kotík
barevná litografie
11,5 x 17 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie
11 x 17,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie
7 x 8,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie
7 x 8,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie
6,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: LD V. Komárek 90
barevná litografie
6,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
litografie
7,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: PD V. Komárek 86
2006
barevné přídy, pastel, lepenka
20 x 14,5 cm
Signatura: PD Kadrnožka 06
2006
barevné křídy, pastel, lepenka
22 x 14 cm
Signatura: PD Kadrnožka 2006