2004
kombinovaná technika, plátno
140 x 120
Signatura: sign. PD M. Rittstein 04, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2004
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1999 - 2000
olej, akryl, plátno
150 x 195 cm
Signatura: sign. PD Sopko 99/00
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, překližka
183 x 122 cm
Signatura: sign. PD 15. 9. 92 Načeradský
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
2009 - 2010
akryl, olej, plátno
273 x 210 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2009 - 2010
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
2008
akryl, olej, plátno
280 x 230 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta
1989 - 2000
olej, plátno
61 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1989 - 2000
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, písky, překližka
61 x 41 cm
Signatura: sign. UD R. Krivoš 90
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2017
kombinovaná technika, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J. Pištěk 17
2009
olej, plátno
135 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Štech 09
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2013
tenisové míčky, koberec, kovová plastika
380 x 120 x 70 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kvaš, papír na kartonu
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. K. 94, PD A. Klimo na kartonu
olej, lepenka
33,5 x 45 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
12 x 10,5 cm
Signatura: PD Marie Filippovová, UD 1975
kresba tužkou, skládaný papír, vlepeno ve dvoulistu
21 x 14,5 / 21 x 29 cm
Signatura: D. Chatrný 80 na rubu dvoulistu
17 x 30 cm
Signatura: PD P. Kotík 62
1977 / 1978
lept, autorský tisk 28/60
24 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 1977/8
kombinovaná technika, lepenka
31 x 45 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
29,5 x 21 cm
Signatura: na rubu Steklík
lept 4/10
8 x 8,5 cm
Signatura: PD Ján Kudlička 69
lept 3/10
8 x 5,5 cm
Signatura: PD Ján Kudlička 69
monotyp
27,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Istler 87
26,5 x 17,5 cm
Signatura: UD J. K. 86
19,5 x 18,5 cm
Signatura: UD J. K. 86
olej, lepenka
35,5 x 49 cm
Signatura: LD Fuka 46