režrot, strukturální grafika IV.
60 x 47 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 1965
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
strukturální grafika, ruční papír 13/25
44 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Zörner 65, na rubu Rudi Zörner
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
63 x 51 cm
Signatura: sign. PD Navrálit 70
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
monotyp, karton
50 x 30 cm
Signatura: sign. PD 66 Kratina
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
monotyp, karton
50 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kratina 64
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kobinovaná technika, asambláž, koláž, malba, dřevot
71,5 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1988
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
barevná litografie 113/200
32 x 23 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 75
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná litografie 96/200
40 x 52 cm
Signatura: sign. PD Z. Sklenář 61
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
koláž, kresba na strojním papíře
67 x 60 cm
Signatura: sign. PD 81 SK
10 x barevná litografie s malbou 43/150, papír na k
10 ks 70 x 100 cm
Signatura: sign. vše Hermann Nitsch
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno na lepence
23,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. UD Matal 1962
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
litá barva, sololit
39,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD Matal 63
olej, lité laky, karton
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 73
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
lept, reliéfní tisk, tempera 2/15
76 x 58 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 73
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
barevný lept, reliéfní tisk 2/15
73 x 54 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 77
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
pastel, uhel, hedvábný papír
27 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 88
kresba tužkou, barevné značkovače, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. na rubu 1975 Milan Grygar
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
mosaz, dřevo
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu na etiketě K. Malich
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
lept, autorský tisk, ruční papír
49 x 64 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1969
2008
barevný pastel, karton
50,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2008. X.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinovaná technika, potištěná plastová folie na k
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Novosad 71
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, překližka
101 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kotík 1988
kresba tužkou, pastel, karton
43,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. UD Kolíbal 1991
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |