barevná litografie 37/50
20,5 x 12 cm
Signatura: PD F. Bič 76
barevná litografie, 5 x tisk
13 x 9 / 4 x 10,5 cm
Signatura: 1 x UD Karel Müller, 3 x Karel Müller v tisku
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 40
1920, 1928
4 x tisk
10 x 7 / 7 x 5 cm
Signatura: 3 x Láďa Novák (1920, 28) v tisku, 1 x L. N. v tisku
1914, 1912
3 x tisk
13 x 10 / 11 x 9 / 10 x 8,5 cm
Signatura: Čejka Jos 1914, J. Čejka, Jož. Čejka 12 - vše v tisku
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
2 x linoryt
16 x 10 / 9,5 x 9 cm
Signatura: 2 x PD R Lander, 1 x LN RL 78 v tisku
dřevoryt 41/110
21 x 15,5 cm
Signatura: PD A Grmelová 64
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
dřevoryt 108/119
17,5 x 22 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
lept 20/30
28 x 16,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1979
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
lept, monotyp 2/30
17 x 22 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1974
dřevoryt 18/33
11,5 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
barevná litografie, 2 x lept, dřevoryt
10,5 x 9,5 / 10 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
lept se reliéfním tiskem, dřevoryt
11 x 7,5 / 11,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Pauwels, PD G v tisku
kresba tuší, tužka, karton
15 x 19 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
kresba tuší, tužka, karton
19 x 20 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
kresba tuší, tužkou, běloba, karton
15 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie 14/100
35,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely