lept, novotisk
10 x 7 cm
Signatura: PD A Schamoni 29 v tisku
15,5 x 7,5 cm
Signatura: UD K. Šafář
15 x 8 cm
Signatura: UD O. Kulhánek
kvaš, tuš, karton
37,5 x 15 cm (výřez)
Signatura: PD A. Wierer
15 x 8 cm
Signatura: UD O. Kulhánek
lept 182/200
7,5 x 5 cm
Signatura: UD Hadlač 89
41,5 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram 45 EF v tisku
lept II 48/100
8,5 x 6 cm
Signatura: PD Dudek 83
olej, lepenka
38,5 x 28 cm
Signatura: LD A. Wierer
dřevoryt 151/200
8,5 x 9,5 cm
Signatura: PD V Komárek
14 x 8 cm
Signatura: LD Orest Dubay, PD 1977
olej, plátno
36 x 27,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 72/100
9,5 x 19 cm
Signatura: PU Bím 96
6 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
1954
olej, lepenka
42,5 x 55 cm
Signatura: PD J. Hýžová 54
litografie
3,5 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
monotyp
5 x 11 cm
Signatura: UD Ota Janeček
4 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná grafická technika 5/40
13 x 18 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 62
12,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Z. 77
barevný linoryt
10 x 7,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
13 x 9 cm
Signatura: neznačeno
14,5 x 11,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
2005
digitální tisk 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005