2 x linoryt
10,5 x 7,5 / 10,5 x 10 cm
Signatura: PD I. Ouhel, UD I. Ouhel
barevná litografie 21/50
13 x 9 cm
Signatura: PN Jiří Šalamoun, PD J.Š. 77
2009
litografie
16 x 8 cm
Signatura: UD Vladimír Suchánek
litografie 14/100
15 x 9,5 cm
Signatura: LD Jeňýk Pacák 95
8,5 x 7 cm
Signatura: PD Mědílek
8,5 x 6 cm
Signatura: LD JK 33
barevná serigrafie 77/175
18,5 x 8 cm
Signatura: LD V. Johanus
10 x 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
1967, 1974
zinkografie, serigrafie
7 x 29,5 / 10 x 41 cm
Signatura: PN A Born 2004, LD A Born v tisku
3 x barevný linoryt
3 ks 16 x 16 cm
Signatura: 3 x UD Houra 80, 3 x monogram MH v tisku
barevná litografie
19 x 13 cm
Signatura: PD Holler
2007
akryl, plátno
140 x 200 cm
Signatura: na rubu 2007 Ján Vasilko
barevný dřevoryt 1/10
22 x 15 cm
Signatura: PD F. Hodonský 2001
4 x barevná litografie (21/40, 33/40, 40/40, 23/40)
6 x 6 / 5,5 x 6 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler
kombinovaná technika, olej, asambláž, plast, plátno
152 x 77 cm
Signatura: na rubu Pisi
19 x 13 cm
Signatura: PD Hana Čápová
2 x linoryt
13 x 10 / 13 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x mědirytina
16 x 10 / 16 x 10,5 cm
Signatura: 2 x LD CB v tisku
1998 - 2002
olej, plátno
75 x 80 cm
Signatura: na rubu 2 x Pastrňák 98 - 2002
autorský ruční papír, slepotisk
17,5 x 13 cm
Signatura: UD slepotiskem 1984 IMLV JHK
2016
plastika, leštěný kararský mramor, podstavec z leštěné žuly
v. 44 cm
Signatura: zespodu na mramoru Milkov 16
6 x dřevoryt, 1 x litografie
6 x 7 / 6 x 3,5 cm
Signatura: 1 x D nečitelná
2 x lept (31/70, 38/60)
11 x 7 / 5,5 x 5 cm
Signatura: PD L. Tauchman, Ivan Kafka
2 x lept (93/100, 22/50)
16,5 x 10,5 / 10 x 7,5 cm
Signatura: LD A. Steenvoorden, PD Weber