19 x 10 cm
Signatura: UD razítko Ota Janeček
barevný linoryt 46/100
15 x 9 cm
Signatura: PD M. Houra 67
barevný linoryt
17 x 9 cm
Signatura: UD Houra 71
olej, malířská lepenka
40 x 56 cm
Signatura: PD Ed Wirth
12 x 6 cm
Signatura: PD Michal
barevná litografie
9 x 7 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 90
barevná litografie
8,5 x 7 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 94
10,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
barevný linoryt
19 x 9 cm
Signatura: PD Houra 97, monogram MH v tisku
barevný linoryt
17 x 9 cm
Signatura: PD M. Houra 97, LD monogram MH v tisku
barevný linoryt
18,5 x 8,5 cm
Signatura: UD M. Houra 99, PD monogram MH v tisku
barevný linoryt
18,5 x 9,5 cm
Signatura: UD M. Houra 97, PD monogram MH v tisku
2015
barevná litografie 81/90
17,5 x 13,5 cm
Signatura: PD J. Velčovský XV
kresba tuší, akvarel, pastel
21 x 30,5 cm
Signatura: Petr Urban na rubu
11,5 x 12 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
10,5 x 15 cm
26,5 x 16 cm
Signatura: UD Nep, autorské razítko na rubu
17,5 x 24 cm
17 x 19 cm
akvarel, barevné fixy, tuš
27,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Mimi
akvarel, barevné fixy, tuš
25,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Mimi
akvarel, barevné fixy
19 x 25,5 cm
Signatura: PD Mimi
akvarel, barevné fixy
18 x 27 cm
Signatura: PD Mimi
akvarel, barevné fixy
19 x 26 cm
Signatura: PD Mimi