1968, 1963
2 x lept
11 x 5 / 13 x 5,5 cm
Signatura: 2 x D Jiří Vláčil (1968, 1963)
kombinovaná technika, akryl, plátno
35 x 35 cm
Signatura: UD L. Jaroš, na rubu L. Jaroš
dřevoryt, pastel 49/121, dřevoryt 30/53
8 x 12 / 6,5 x 5 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Šindler
2000
40 x 40 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
2 x dřevoryt
9,5 x 8,5 / 7,5 x 10,5 cm
Signatura: PD J. Tyxa, UD Tyxa Jaroslav
35 x 35 cm
autorský ruční papír
17,5 x 23,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko s monogramem JHK
1984, 1975
barevný dřevoryt, dřevoryt 3/100
9,5 x 15,5 / 11 x 8 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav 84, Jaroslav Tyxa 1975
kombinovaná technika, akryl, perforace, plátno
89 x 115 cm
Signatura: UD L. Jaroš 98, na rubu L. Jaroš 98, na blindrámu autorské razítko
lept, mezzotinta
6 x 9,5 / 5 x 13 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil, PD Jiří Vláčil 1967
2 x dřevoryt (37/59, 31/41)
15 x 10 / 9 x 9 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Šindler (80)
1976, 1975
2 x dřevoryt (18/100/13/100)
11,5 x 8 / 11 x 7 cm
Signatura: 2 x UD Jaroslav Tyxa (1976, 1975)
1872
olej, plátno
25,5 x 33 cm
Signatura: LD Carlos 1872.
2 x dřevoryt (11/37, autorský tisk)
8 x 7,5 / 5 x 4 cm
Signatura: PD Jiří Šindler, J. Š
12,5 x 16,5 cm
Signatura: UD Jaroslav Tyxa
olej, lepenka
25 x 36 cm
Signatura: LD Panuška
2 x dřevoryt (80/100)
21 x 9 / 15 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD A Grmelová
1909
27,5 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD A 1909
1977, 1968
mezzotinta, lept
5 x 13 / 5 x 12 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (77, 68)
akvarel, tuš, tužka, karton
14,5 x 21 cm
Signatura: UD Tichý 41
dřevoryt 36/155
19,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt, akvarel 26/100
17,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1972
litografie 59/100
13,5 x 31 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1988
olej, lepenka
100,5 x 72,5 cm
Signatura: PD B.