1916
barevná litografie 48/100
13 x 9 cm
Signatura: PD Pavlica
serigrafie 78/180
10,5 x 19,5 cm
Signatura: PD A Born, LD A Born v tisku
uhel, pastel, papír, lepenka
37 x 24 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, papír, lepenka
38 x 24 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel, lepenka
35 x 24,5 cm
Signatura: PD K Sup
30. léta 20. stol.
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD W. N.
kresba tužkou, koláž, karton
44 x 21 cm
Signatura: UD Jos. Hampl 85, na rubu 12.1.85
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
autorský ruční papír, reliéfní tisk
17,5 x 10 cm
Signatura: UD monogram JHK v tisku
bronzová plastika
v. 19,5 cm
Signatura: PD na krku Gutfreund
olej, plátno
65,5 x 50,5 cm
Signatura: LD M. Holý
20,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Grunt, LD Grunt
2 x lept (51/100, 1/80)
9 x 5 / 9 x 5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil 74
2 x lept (6/20, 25/40)
7 x 5,5 / 7,5 x 6,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Pavlík 81
lept, akvarel 1/20
13,5 x 25 cm
Signatura: PD J. Tyxa 1969
olej, plátno
43 x 59 cm (výřez)
Signatura: LD V Bubeníček 1959
1975, 1973
2 x dřevoryt
11,5 x 16 / 8 x 12,5 cm
Signatura: 2 x UD Liesler (73)
autorský ruční papír s průsvitem
26,5 x 34,5 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko s monogramem JHK, monogram JHK na autorském přebalu
olej, tvrzená lepenka
49 x 65 cm
Signatura: PD F. Ketzek
2 x lept
9 x 5,5 / 9 x 5,5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (74)
autorský kávový ruční papír
22,5 x 18,5 cm
Signatura: monogram JHK na šedém podkladovém kartonu
3 x autorský ruční papír s písmeny v průsvitu
3 ks 27 x 34,5 cm
Signatura: 3 x PD slepotiskové razítko s monogramem JHK, na přebalu monogram JHK
autorský lněný ruční papír
21,5 x 16,5 cm
dřevoryt, akvarel 40/100
19 x 25 cm
Signatura: PD J. Tyxa