olej, tempera, karton
58,5 x 78 cm
Signatura: sign. PD Malich 58
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, sololit
54 x 54 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 1987
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. LD Smetana 63, na rubu Jan Smetana, na blindrámu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
61 x 61 cm
Signatura: sign. UD Liesler 76
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
106 x 115 cm
Signatura: sign. LD Valter K 80
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, koláž, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 92, na rubu J. Jíra 92
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. UD V. Komárek 82, na rubu na blindrámu V. Komárek 82
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
lept 25/50
37 x 50 cm
Signatura: sign. PD Picasso, LD v tisku 9.4.1971
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
asambláž, pálená hlína, dřevěná deska
95 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu Zdena Fibichová
začátek 70. le
olej, plátno
37 x 48 cm
Signatura: sign. PN K. Válová
zlacená olověná plastika
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
30,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
1988 - 1997
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. UD O. Smutný
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
reliéf, vrstvený papír
43 x 65 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 83
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
perforovaný plech na desce
37,5 x 54,5 cm
Signatura: neznačeno
aktivní grafika - grafický list, plechová matrice
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1961, matrice neznačená
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 61
koláž
31 x 35,5 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 65
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tkanina, pryskyřice
93 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 76, na rubu Istler 76
aktivní grafika
24 x 32,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, olejové a tiskařské barvy
39 x 29 cm
Signatura: sign. UD Istler 61
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zívr 1958
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akryl, překližka, asambláž, deska
103,5 x 40 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 1978
45 x 43 cm
Signatura: neznačeno