olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signatura: LD K. Schadt
původní litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: PD S. Krátký v tisku
1918
dřevoryt 68/100
44,5 x 35 cm
Signatura: PD M Švabinský
původní litografie
13,5 x 20,5 cm
Signatura: LD Lasák 39 v tisku
původní litografie
21 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Obrovský 39 v tisku
olej, lepenka
29 x 24 cm
Signatura: LD B. Jaroněk
původní litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
původní litografie
15,5 x 17 cm
Signatura: LD J. Prokop v tisku
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: LD O. Marlini
původní litografie
22,5 x 16 cm
Signatura: PD H. Václavek 39 v tisku
2005
5 x barevná serigrafie 37/70
5 ks 27,5 x 28 cm
Signatura: 5 x na rubu Sýkora
autorský ruční papír
26,5 x 34,5 cm
Signatura: monogram JHK na autorském přebalu
dřevoryt, akvarel, kvaš 6/100
22 x 32,5 cm
Signatura: PD J. Tyxa
přezvětšený linoryt, koláž, barevné fixy, papír na kartonu
35 x 24,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler, LD Kolář
33 x 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
suchá jehla, autorský tisk
19 x 29 cm
Signatura: PD Jiří John 62
kresba tuší, akvarel, tužka, papír
15 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
4 x litografie, 1 x tisk
16,5 x 14 / 4,5 x 6 cm
Signatura: 2 x E. M., Ed. Milén, E. Milén - vše v tisku
13,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
autorský ruční papír, reliéfní tisk
14 x 9 cm
Signatura: UD monogram JHK - reliéfní tisk
ofset, lept
12 x 5,5 / 9 x 6 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 67
dřevoryt 20/130
26 x 19 cm
Signatura: PD A Grmelová 67
kresba tuší, akvarel, papír
9,5 x 11 cm
Signatura: neznačeno
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD L. Dvořáček