15 x 11 cm
Signatura: PD AM v tisku
15 x 11 cm
Signatura: PD A. M. v tisku
olej, lepenka
47 x 39 cm
9,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
1918
10 x 13,5 cm
Signatura: PD Jan Rambousek
barevná litografie
21 x 16 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
21 x 16 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
21 x 16 cm
Signatura: neznačeno
45 x 62 cm
Signatura: PD K. Valter 46
13,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
34,5 x 49 cm
Signatura: PD Tomek
7,5 x 8 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
mezzotinta
17,5 x 13 cm
Signatura: PD A. J. Alex
akvarel, karton
49 x 34,5 cm
Signatura: PD Tomek
litografie
22,5 x 16 cm
Signatura: PD K. Svolinský 1945 15.2.
barevná litografie
17,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Lielser 86, Liesler na rubu
akvarel, karton
50 x 35 cm
Signatura: PD Tomek 15. XII. 68
barevná litografie
14,5 x 17 cm
Signatura: PD C Bouda, CB v tisku
akvarel, karton
35 x 50 cm
Signatura: PD Tomek
13 x 18 cm
Signatura: PD Vik
tisk, propalovaný papír
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Klimeš 92, K v tisku
barevný dřevoryt 32/42
24 x 17 cm
Signatura: PD Hodonský 1992
suchá jehla 16/20
16 x 21 cm
Signatura: PD J. Kotík
linoryt, akvarel, pastel 2/42
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 92