barevná litografie
140 x 90 cm
Signatura: sign. PD Mucha 28 v tisku
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
patinovaný mosazný odlitek
v. 47 cm
Signatura: sign. PD E. A. Bourdelle
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
56 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Matulka, na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 66 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Ronek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1905
olej, plátno
49,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD Venda Schwarz Paříž 05
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32,5 x 33 cm
Signatura: sign. LD MBenka
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD LKuba
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
olej, lepenka
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD Panuška
olej, plátno
105 x 176 cm
Signatura: sign. LD Otakar Hůrka
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Kaván
olej, malířská lepenka
35,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1912
olej, lepenka
52 x 66 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa 1912
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka 1942
olej, malířská lepenka
35,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1928
kresba tuší, běloba, tužka, karton
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
35 x 24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
45 x 59 cm
Signatura: sign. LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1916
olej, malířská lepenka
47 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1916
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kvaš, lepenka
42 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka