olej, plátno
96 x 118 cm
Signatura: LD Erdelyi
2 x suchá jehla (1/24, 16/50)
13,5 x 6 / 13 x 6 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil 70
3 x dřevoryt
9 x 6 / 12 x 7 / 9,5 x 10 cm
Signatura: 3 x D A Grmelová
1888
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: PN J. Wischniowsky 1888
dřevoryt, akvarel 14/100, dřevoryt 35/100
9 x 11 / 10,5 x 9,5 cm
Signatura: PN a PD J. Tyxa
3 x dřevoryt
11,5 x 5 / 6,5 x 6,5 / 18 x 8,5 cm
Signatura: 2 x D A Grmelová, 1 x UD J Grmela, monogram JG v tisku
olej, lepenka na dřevě
33,5 x 22 cm
Signatura: PD Najmr
2 x dřevoryt (27/29, 30/100)
15 x 9 / 16 x 11 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Šindler
barevné fixy, pastel, karton
9,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Jiří Šindler
1968, 1979
3 x dřevoryt (II.stav, 14/20)
11 x 7 / 8,5 x 5,5 / 16,5 x 15 cm
Signatura: 3 x D A Grmelová (68, 79)
3 x dřevoryt
11 x 7 / 11 x 6,5 / 12 x 11 cm
Signatura: 3 x D A Grmelová (78)
1977, 1976
2 x lept (zkušební tisk, 21/30)
10,5 x 7,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (77, 76)
serigrafie 1/73, dřevoryt 20/55
17 x 8,5 / 15 x 10,5 cm
Signatura: 2 x D Jiří Šindler
dřevoryt, akvarel 17/100, dřevoryt 28/100
10 x 9 / 11 x 9 cm
Signatura: 2 x PD J. Tyxa
1969, 1968
2 x lept (13/50, 18/60)
11,5 x 9 / 9 x 6 cm
Signatura: 2 x D Jiří Vláčil (1969, 68)
barevný dřevoryt, dřevoryt 43/199
16,5 x 8 / 20 x 10 cm
2 x dřevoryt (5/60, 6/63)
16 x 11 / 16 x 11 cm
barevný dřevoryt č. 38
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD J. Tyxa
dřevoryt, akvarel 67/100
15 x 18 cm
Signatura: PD J. Tyxa
1975, 1967
2 x lept
7 x 7 / 13 x 5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (75, 1967)
2 x dřevoryt, akvarel
10,5 x 14,5 / 11 x 14,5 cm
Signatura: 2 x UD Tyxa Jaroslav 84
1968, 1966
suchá jehla, mezzotinta 51/100
8 x 17,5 cm
Signatura: 2 x D Jiří Vláčil (68, 1966)
2 x dřevoryt (53/71, 4/59)
15 x 10,5 / 16,5 x 11 cm
barevný dřevoryt, dřevoryt, akvarel
10,5 x 14,5 / 10,5 x 15 cm