1901
barevná litografie
31 x 41 cm
Signatura: PD E. Orlik 1901 v tisku
dřevoryt 29/62
29 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
lept 20/35
28 x 16,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1980
1909
23 x 29 cm
Signatura: PD M Švabinský
dřevoryt, akvarel 23/100
23 x 33 cm
Signatura: PD J. Tyxa
suchá jehla 17/35
35,5 x 28,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
dřevoryt 49/52
28,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt, akvarel
26,5 x 34,5 cm
Signatura: UD Jaroslav Tyxa
barevná litografie 29/70
43 x 32,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek, PD v tisku 29. 10. 1981
27,5 x 28,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
suchá jehla, lept, autorský tisk
20 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Klimovičová 1963
kombinovaná grafická technika 11/35
33 x 29 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 63
barevný lept, č. 226
27 x 29 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1924
barevný lept, č. 85.
29,5 x 26,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PU monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
kombinovaná grafická technika 2/35
41 x 27 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 65
barevný lept 1/35
29,5 x 29,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 68
barevná litografie
49 x 34 cm
Signatura: PD elloH 12. XII. 86 / geduckt von Josef Istler
barevný lept, č. 33
31,5 x 41,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
barevná litografie 7/12
40,5 x 43 cm
Signatura: UD K. Vysušil 71
barevná litografie, autorský tisk
69,5 x 50 cm
Signatura: PD Ladislav Novák, monogram 19. 7. 73 v tisku
barevný lept č. 71
33 x 37,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
21 x 18,5 cm
Signatura: PD Sau
barevná akvatinta
35,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi v tisku
kresba tuší, akvarel, tužka, papír
13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno