2005
digitální grafika 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005
kombinovaná technika, tempera, koláž, plátno
66 x 90 cm
Signatura: na rubu K. Veleba 66
2005
digitální grafika 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005
2005
digitální grafika 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005
2005
digitální grafika 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005
tempera, koláž, plátno
87 x 69 cm
Signatura: na rubu K. Veleba 1966
litografie
22,5 x 36 cm
Signatura: PD M. Kazdová
1964 - 1964
koláž, plátno
66,5 x 91 cm
Signatura: na rubu Veleba 1964-65
litografie 148/200
31 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
45,5 x 35,5 cm
Signatura: PD JBaruch, LN monogram v tisku
koláž, plátno
69 x 93 cm
Signatura: na rubu K. Veleba 65
litografie
30,5 x 19 cm
Signatura: PD Plátek
2007
malba, asambláž - korálky, deska
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu PISI 07, Petr Písařík
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
olej, plátno
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 73
23 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
24 x 16 cm
Signatura: neznačeno
12,5 x 10 cm
tempera, lepenka
46 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter K.
21 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, ruční papír
28 x 42 cm
Signatura: sign. PD Sopko 95
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno
17 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno