akvarel, karton
27 x 39 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, lepenka
34,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
barevný pastel, křídy, karton
59 x 45 cm
Signatura: sign. PD F. Doubrava
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, překližka
42,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Liesler 41
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Ságner
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, malířská lepenka
29 x 49 cm (výřez)
Signatura: sign. LD E. S. Kostrhon
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
31 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu P. Kotík 1934
olej, plátno na překližce
31,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, karton
29,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, karton
50,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 1940
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tuší, karton
32,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. UD Fr. Hudeček 33
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tuší, pastel, karton
30,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, karton
27,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LN Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie, vysokogramážový papír Arches
41 x 40,6 cm
Signatura: sign. PD Kupka v tisku
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
20,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD Chad 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
28,1 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45, T. v tisku
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
17 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Chad 43
3 x suchá jehla
11,5 x 14 / 12 x 14,5 cm
Signatura: sign. 3 x PD B. Reynek, na přebalu pod dedikací B. Reynek Vánoce 1949
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
křída, karton
62 x 45 cm
Signatura: sign. PD 2. 2. 1974 C. M.
kombinovaná technika, barevný pastel, barevná kulič
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Zemánková
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
pastel, tužka, karton
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Anna Hackel, LD 4/2 34, na rubu autorské razítko
pastel, tužka, karton
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Anna Hackel, LD 24/6 34, na rubu autorské razítko
35 x 57 cm
Signatura: sign. neznačeno, U 30. 8. 1955
kresba tužkou, karton
30,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian 39
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |