2009
barevná litografie 98/100
28 x 35 cm
Signatura: PD R. Franta 09
olej, překližka
15 x 11,5 cm
Signatura: PD monogram RW 41
2002
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
41,5 x 29 cm
Signatura: PD Tomáš Krypta 2002
autorský ruční papír
49 x 34,5 cm
tempera, lepenka
19,5 x 42,5 cm
Signatura: LD V Koutský 42
barevná serigrafie, autorský tisk 1/3
21 x 16 cm
Signatura: PD Svatoslav Krotký 79
barevná serigrafie
27 x 21 cm
Signatura: PD Krotký S. 79
barevná serigrafie, autorský tisk 8/8
29 x 22 cm
2008
autorský ruční papír, oboustranný
29 x 38,5 / 38,5 x 29 cm
Signatura: 2 x PD slepotiskové razítko s monogramem JHK, na přebalu JH Kocman, 2008
suchá jehla 2/50
26,5 x 23 cm
Signatura: PD Václav Kabát
barevná litografie 14/95
48,5 x 32 cm
Signatura: PD Ivana Pavlová 1989
barevná litografie 27/30
60 x 43 cm
Signatura: PD Zdena Marschalová
litografie, autorský tisk
41 x 49 cm
Signatura: PD Helena Konstantinová
lept, autorský tisk
40 x 48,5 cm
Signatura: PD Josef Mištera 83
lept, autorský tisk
58,5 x 49 cm
Signatura: PD Mištera 87
barevná litografie 5/40
32,5 x 26,5 cm
Signatura: PD J. Fixl
lept 16/40
39,5 x 41 cm
Signatura: PD Petr Urban 1986
suchá jehla, karton
30 x 25 cm
Signatura: PD V. Sivko 44
akvarel, tuš, karton
40,5 x 59,5 cm
Signatura: PD Pavel Sivko 98
kombinovaná technika, kresba tužkou, karton
20,5 x 27 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný 77
2009
27 x 21 cm
Signatura: UD L Jandová 09
21,5 x 16,5 cm
Signatura: UD L Jandová
barevný ofset
21 x 21 cm
Signatura: neznačeno
23 x 17,5 cm