11 x ofset
11 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: 11 x V. Špála v tisku
9 x ofset
5 ks 14,5 x 10 / 4 ks 15 x 10,5 cm
Signatura: 9 x V. Beneš v tisku
10 x tisk
10 ks 9 x 14 cm
Signatura: 4 x monogram ŠM v tisku
12 x ofset
11 ks 14 x 9 / 1 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel, karton
29 x 23 cm
Signatura: PD Gordon 1986
tisk (reprodukce kresby)
27,5 x 20 cm
Signatura: PN 1512 / monogram AD v tisku
kresba tužkou, akvarel
23 x 16 cm
Signatura: PD K
2 x suchá jehla
7,5 x 6 / 8 x 6 cm
Signatura: 1 x LD V.Z. 42
13,5 x 9 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 71
barevná litografie 88/100
54 x 70 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
lept 8/50
64 x 49 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová 1990
barevná litografie 17/30
55 x 70 cm
Signatura: UD Jiří Šalamoun 92
barevná litografie 54/80
55 x 38 cm
Signatura: PD J. Šerých 88
barevná litografie 59/65
49 x 33,5 cm
Signatura: UD Janíček 92
barevná litografie 49/60
37,5 x 47,5 cm
Signatura: UD Eva Natus-Šalamounová, PD 1990
barevná litografie 36/70
51 x 34,5 cm
Signatura: PD Hořánek 92
kombinovaná technika, reliéfní tisk, pastel, karton
61 x 43 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 95
dřevoryt 33/100
21 x 16,5 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
suchá jehla 1/7
35 x 49,5 cm
Signatura: PD Ctirad 70
akvarel, karton
48 x 33 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel, karton
34,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Tomek, PN 1.XII.68
akvarel, pastel, papír
19,5 x 27 cm
Signatura: PD Hliněnský 1971, na rubu 18.2.1971 R. Hliněnský a autorské razítko
2004
suchá jehla, pastel, autorský tisk
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
barevný pastel, karton
30,5 x 41 cm
Signatura: PD V. Malina 1986