barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: UD K. Valter
olej, plátno
64 x 55 cm
Signatura: LD Krčma
původní litografie
16,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná grafická technika
19,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Zeithammel
kresba tuší, akvarel
17 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: LD M Švabisnký V Chodově 1960, PD nad dedikací M Švabinský
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD V. Rolín
akvarel, pastel, tužka
16 x 12,5 cm
Signatura: LD pod dedikací M Švabinský, PD Chodov 1960
2 x barevný linoryt
18 x 11,5 / 18 x 11,5 cm
Signatura: 2 x D Jaroslav Sůra 96
2 x původní litografie
21 x 15 / 21,5 x 15,5 cm
Signatura: 1 x LD Švabinský 930 v tisku
barevný linoryt 1/15
18 x 15 cm
Signatura: PD Jan Moravec
litografie
9 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD pod dedikací M Švabinský, UD monogram ŠM 58 v tisku
linoryt, akvarel, autorský tisk
19,5 x 12,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
8 x 6 cm
Signatura: PD Špála V. v tisku
1954
litografie 10/40
21 x 16 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram 54 ŠM v tisku
20 x 22 cm
Signatura: LD Krs
lept 4/15
10,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Martin Manojlín 1994
1954
litografie
7 x 5 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram ŠM 54 v tisku
linoryt 4/6
19,5 x 13,5 cm
1954
litografie
21 x 16 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram ŠM 54 v tisku
2 x barevná litografie
12 x 16 / 11,5 x 16 cm
Signatura: 2 x PD Knobloch
3 x barevný ofset
3 ks 12,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
litografie
22,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD pod dedikací M Švabinský, LN monogram ŠM 60 v tisku
2 x barevná litografie
20,5 x 14,5 / 20,5 x 14,5 cm
Signatura: 2 x UD A Lamr
1960, 1992
barevná litografie, lept
11 x 8 / 4,5 x 6,5 cm
Signatura: UN Liesler 1960, UD Liesler 92