barevná litografie
23 x 14,5 cm
Signatura: PD CB v tisku
zinkografie, akvarel
14,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: UD A Moravec, PN A Moravec
barevná litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD C Bouda, CB v tisku
litografie
10 x 10 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD MŠvabinský v tisku
lept 75/100
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PD H Čápová 89
7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvarel
20,5 x 20,5 cm
Signatura: PD O. Matysek
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
15 x 12 cm
Signatura: neznačeno
44 x 31 cm (výřez)
Signatura: na rubu pod dedikací C. Marková 24. 1. 1974
olej, plátno
82 x 103 cm
Signatura: PD Najmr 59
18 x 13,5 cm
Signatura: PD H St 32 v tisku
8 x 6,5 cm
Signatura: PD Ferstel
13 x 8 cm
Signatura: UD Istler 94
olej, plátno
19,5 x 13,5 cm
13 x 8 cm
Signatura: UD Istler 94
16,5 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Pileček
14 x 21,5 cm
Signatura: PD Tichý 39, Tichý 38. v tisku
11,5 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
lept 6/25
15 x 19,5 cm
Signatura: PD Theimer 1981
11,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
lept, novotisk
10 x 7 cm
Signatura: PD A Schamoni 29 v tisku