7 x 10 cm
Signatura: PD nečitelná
10 x 7,5 cm
Signatura: PD Reynek
11 x 8 cm
Signatura: LD nečitelná
kresba tuší, akvarel
11 x 9 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
34,5 x 44 cm
Signatura: PD Daněk-Sedláček 1927
barevný linoryt
23 x 14,5 cm
Signatura: UD Houra 83
2000
barevný linoryt, autorský tisk
21 x 13 cm
Signatura: PD M. Houra 2000, monogram MH v tisku
20. léta 20. stol.
20,5 x 16 cm
Signatura: PD F Duša, LD FD v tisku
1962, 1981
3 x linoryt
10 x 7,5 / 10 x 7,5 / 9 x 6 cm
Signatura: 2 x PD M. Houra 62, MD Moura 81
3 x linoryt
5,5 x 9,5 / 8,5 x 5,5 / 8 x 8 cm
Signatura: PD 2 x Houra 63, 1 x M. Houra 63
olej, lepenka
35,5 x 49 cm
Signatura: LD Fuka 46
akvarel, tužka
17,5 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: PD Old Lasák (nečitelná datace)
barevný dřevoryt, hedvábný papír
17,5 x 12,5 cm
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: PD Svoboda
kresba uhlem
14,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Lenhart
25 x hlubotisk
23 x 17 cm
Signatura: neznačeno
17,5 x 23,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš, LD Vondrouš 1934 v tisku
litografie 30/35
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
1916
23 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, malířská lepenka
35 x 49 cm
Signatura: PD F. Bartoš
9 x 13,5 cm
Signatura: PD Arno NaumanLD monogram AN. v tisku
29 x 49 cm
Signatura: naznačeno
17 x 10,5 cm
Signatura: PD Rudolf Adámek
1938/1942
8,5 x 14 cm
Signatura: UD Tichý 42