2 x lept
22 x 12 / 22 x 12,5 cm
Signatura: 2 x UD Anderle, Anderle v tiráži
1995, 1993, 1994
3 x dřevoryt (56/100)
14,5 x 6,5 / 14,5 x 6,5 / 14,5 x 6,5 cm
Signatura: 3 x D K Šafář
1968, 1985
2 x barevný linoryt (25/35)
21,5 x 9,5 / 19,5 x 9 cm
Signatura: 2 x PD Houra (68, 85), LD M v tisku
1986, 1997
linoryt, barevný linoryt
14 x 9,5 / 18 x 8,5 cm
Signatura: PD Houra 86, UD Houra 97, PD M v tisku
3 x barevný linoryt
3 ks 7 x 7 cm
Signatura: 3 x UD Houra 71
1991, 1992, 1990
3 x barevná litografie (85/200, 24/200, 74/200)
11,5 x 9 / 10,5 x 9 / 11 x 8 cm
Signatura: 2 x UD K. Beneš (91, 92), PD K. Beneš 90
2011
lept 14/100
11 x 8,5 cm
Signatura: PD Alexandrov 11
10 x 4,5 cm
Signatura: UD Houra 72
18 x 8 cm
Signatura: PD Cinybulk, C v tisku
10 x 7,5 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1957
barevná litografie
10,5 x 8 cm
Signatura: UD Sovák
barevná litografie
10,5 x 15 cm
Signatura: LD Liesler
barevná litografie 6/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Laštovka
barevná serigrafie
12,5 x 12,5 cm
Signatura: UD J. Kaiser
kresba tužkou, papír na kartonu
14 x 10 cm
Signatura: PD Korbelář
koláž, kreska / akvarel
9 x 6,5 / 10 x 7 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Tichý (83)
1960, 1968
2 x lept (8/20, 49/100)
13 x 5 / 11 x 4,5 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Vláčil (60)
lept, monotyp 2/30
17 x 22 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1974
lept, reliéfní tisk / dřevoryt
11 x 7,5 / 11,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Pauwels, PD G v tisku
2 x lept (36/60)
7 x 7 / 6,5 x 5 cm
Signatura: 2 x D Jiří Vláčil (1980)
2 x lept
14 x 8 / 10 x 8 cm
Signatura: 1 x UD Liesler
lept 20/35
28 x 26,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1980
kombinovaná grafická technika
26,5 x 18 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 65
dřevoryt 108/119
17,5 x 22 cm
Signatura: PD Jiří Šindler