23 x 18 cm
Signatura: LD Vik - 51 v tisku
linoryt 33/60
9 x 6 cm
Signatura: PD L. J. Kašpar, K v tisku
21 x 14 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
17,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: PD FBílkovský 48
dřevoryt, autorský tisk / litografie
17,5 x 10,5 / 12 x 8,5 cm
Signatura: 2 x PD E. Tomanová
2 x lept
15 x 11 / 8 x 15 cm
Signatura: 2 x PD K. Štěch
barevný lept 49/80
59,5 x 43,5 cm
Signatura: UD L. Kuklík 1979
barevný lept 45/80
48 x 59,5 cm
Signatura: UD L. Kuklík 1980
lept 35/80
32 x 49 cm
Signatura: PD L. Kuklík 1980
barevná litografie 175/200
48 x 33 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1983
barevný ofset 57/90
63 x 24 cm
Signatura: PD Jiří Kolář 72
litografie
22,5 x 30 cm
Signatura: PD Jan Smetana 1949
2008
tisk, autorský tisk
24,5 x 38,5 cm
Signatura: PD M Laluha 08, M Laluha v tisku
2008
tisk, autorský tisk
35,5 x 26 cm
Signatura: PD M Laluha 08, PN M Laluha v tisku
2008
tisk, autorský tisk
24 x 38 cm
23,5 x 18 cm
Signatura: PD K. Štěch
24,5 x 16,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
24 x 18,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
25,5 x 15 cm
Signatura: PD K. Štěch
23 x 17,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
17,5 x 24 cm
Signatura: PD Vorlíček
17,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Vorlíček
20 x 29 cm
Signatura: PD Arno Nauman, monogram AN v tisku
22,5 x 28 cm
Signatura: PD A. Moravec, LD AMo 32 v tisku