olej, sololit
41 x 41 cm
Signatura: sign. na rubu F. Gross
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
strukturální grafika, karton
49 x 34,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1967
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
monotyp, strukturální grafika
34,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 7. 9. 1963
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Smetana, na rubu Jan Smetana 1969
kombinovaná technika, laky, email, olej, překližka
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1976
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
asambláž, kovové rámečky, líčidla, karton
37 x 32 cm
Signatura: sign. PD B. K. 1977
akryl, plátno
65,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček a monogram JK
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
akryl, dřevěná deska
68,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. na rubu T. Rajlich 80
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kresba perem, barevné tuše, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1976
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
barevný pastel, karton
65,5 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1977
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2008 - 2009
akryl, plátno
195 x 430 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008 - 2009
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
pastel, ruční papír
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1999
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2000
olej, plátno
80 x 101 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2000
2006
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 2006, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2006
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2005
akryl, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 05
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, asambláž, vrypy, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 89, na rubu J. Jíra 89
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
plastika, vrstvené olovo, modře tónováno
v. 71,5 cm
Signatura: sign. na plintě O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, akryl, papír na plátně
61 x 69 cm
Signatura: sign. PN 183/1982 Anderle
olej, plátno
63 x 48,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
66 x 53 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1895
olej, dřevěná deska
37 x 57,5 cm
Signatura: sign. PD Tadeusz Ajdukiewicz Wien 895
1921
kresba tuší, karton
40 x 36 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský 1921
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno na lepence
31,5 x 36,8 cm
Signatura: sign. LD monogram JS
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1914
olej, plátno
31 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Fuchs 1914