linoryt, lept 6/50
13,5 x 7 / 7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno, PD A. Nauman
olej, plátno
43 x 36 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora, LD značeno JP
1979, 1963
lept, suchá jehla
6 x 6 / 6 x 4 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (79, 1963)
8 x 6,5 cm
Signatura: PN monogram PV v tisku
olej, sololit
61 x 50 cm
Signatura: PD Liesler 76
1982, 1959
ocelorytina, dřevoryt, akvarel
5,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Tvrdoň 82, PD Ott 59
1972, 1971
lept 1/50, suchá jehla 19/20
5,5 x 11 / 9 x 7 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil (1972, 71)
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: na rubu J. K.
2 x dřevoryt
13 x 8,5 / 11 x 7 cm
Signatura: 2 x UD A Grmelová
lept, linoryt
9,5 x 7,5 / 8 x 5,5 cm
Signatura: PD B. Hradečný, K. Štěch
olej, lepenka
49 x 71 cm
Signatura: LD K. Souček 72
dřevoryt, akvarel 22/100
9 x 11 cm
Signatura: PN J. Tyxa
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD Smetana, na rubu Jan Smetana / 1969
litografie
9,5 x 15,5 cm
Signatura: UD Liesler, PU Liesler 87 v tisku
tisk
8 x 16 cm
Signatura: UD P. Hlavatý
2 x lept (47/80, 13/100)
5,5 x 11 / 11 x 5,5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil 1972
akvarel, tužka, ruční papír
66 x 49 cm
Signatura: PD J. Šíma 58
1952
akvarel, tuš, tužka, karton
50 x 65 cm
Signatura: PD Šíma 1952
barevný lept, dřevoryt
7,5 x 9,5 / 10,5 x 7 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav 84., PD J. Tyxa
2 x dřevoryt (10/50, 4/20)
5,5 x 7,5 / 4 x 9 cm
Signatura: PD Jiří Šindler, J. Š.
2 x suchá jehla (32/70, 1/30)
9 x 7 / 9 x 7 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil 71
originální fotografie
39,5 x 29 cm
2 x dřevoryt
12,5 x 7,5 / 9 x 6 cm
Signatura: PD A Grmelová, PD J Grmela
olej, plátno
96 x 118 cm
Signatura: LD Erdelyi