olej, plátno
50 x 55 cm
Signatura: LD Jan Knap 01
3 x dřevoryt (56/125)
12 x 9 / 8,5 x 10,5 / 8 x 9 cm
Signatura: PD autorské razítko s monogrameme VŠ
olej, plátno
130 x 170 cm
Signatura: PD M. Kunc 1995
5,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1980
dřevoryt 6/10, grafický list 70/200
5 x 7,5 / 12,5 x 20 cm
Signatura: PD Jiří Šindler, UD Jiří Šindler
2011
akryl, asambláž - zápalky, plátno
100 x 100 cm
Signatura: na rubu Bernard Aubertin 2011
14,5 x 12 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
3 x lept (1/5)
8 x 12,5 / 9 x 6 / 8,5 x 8 cm
Signatura: 2 x PD nečitelná
olej, plátno
89 x 94 cm
Signatura: PD J. Jíra 67, na rubu J. Jíra 1967
13,5 x 14 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
1982, 1986
2 x lept (27/50)
12,5 x 6,5 / 12 x 9,5 cm
Signatura: PD P. Hlavatý, 2 x na rubu autorské razítko
olej, plátno
80 x 99 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
barevná serigrafie
19 x 19 cm
Signatura: PD Sedl v tisku
1973, 1974
13 x 9,5 / 16 x 8,5 cm
Signatura: 2 x PD A Grmelová (73, 74)
reliéf, kombinovaná technika, olej, karton
90,5 x 54 cm
Signatura: UD Aleš Veselý 66, na rubu Aleš Veselý 13.8.1966
olej, plátno
65 x 49 cm
Signatura: PD Ságner, na rubu Ságner
2 x dřevoryt
9 x 6,5 / 15,5 x 11 cm
Signatura: UD Michal, PD Michal
kuličkové pero, karton
20 x 15 cm
Signatura: PD J Weiser
1952, 1956
2 x dřevoryt
6 x 7,5 / 10 x 6 cm
Signatura: 2 x PD P. Šimon
akvarel, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: na rubu Balcar 59
1969, 1977
dřevoryt, barevný dřevoryt
14,5 x 9 / 17,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD Janoušek (69)
7 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevný dřevoryt
12 x 9,5 / 11 x 6 / 9 x 12 cm
Signatura: 3 x B v tisku
10 x 8 cm
Signatura: UD Bauer Milan 83