1912
akvarel, tempera, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: LD Gustav Boehm 1912
litografie
33,5 x 39 cm
Signatura: PD AJ Alex, A. J. Alex 32. v tisku
1915
24,5 x 29,5 cm
Signatura: LD J. Váchal v tisku
17,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Vorlíček
20 x 19 cm
Signatura: PD Arno Nauman, monogram AN v tisku
kombinovaná technika, lepenka
49 x 65 cm (výřez)
Signatura: PD J. Vokálek 47
22,5 x 28 cm
Signatura: PD A. Moravec, LD AMo 32 v tisku
olej, deska
15 x 12,5 cm
Signatura: LD Kalvodová
původní litografie
23,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno
23,5 x 18 cm
Signatura: PD K. Štěch
24,5 x 16,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
olej, plátno
51,5 x 39 cm
Signatura: PD nečitelná 928
původní litografie
15,5 x 20 cm
Signatura: PD Hubert Kovařík 39 v tisku
kresba tuší, akvarel, ruční papír
28,5 x 38 cm
Signatura: neznačeno
původní litografie
23,5 x 17,5 cm
Signatura: LD JKoudelka v tisku
původní litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: PD S. Krátký v tisku
původní litografie
13,5 x 20,5 cm
Signatura: LD Lasák 39 v tisku
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: PD Zemina 1955
25 x 31 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
původní litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
koláž, kresba fixem, karton
21 x 14,5 cm
Signatura: V. Janoušková na rubu
původní litografie
15,5 x 17 cm
Signatura: LD J. Prokop v tisku
olej, asambláž, plast, sololit
29,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Šmaha, P. Šmaha 90 na rubu
původní litografie
22,5 x 16 cm
Signatura: PD H. Václavek 39 v tisku